قوانین

قوانین خرید از سایت Apollo Arcade

این قوانین ممکن است به مرور زمان تغییر کنند و خریداران می بایست قبل از هر خرید قوانین را بررسی کرده و بعد از خواندن آن اقدام به خرید نمایند. خرید شما به منزله تایید تمامی قوانین سایت است.

انتشار رسانه و DMCA

انتشار تولیدات ما چه در وبسایت آپولو آرکید و چه در سایر سایت های آپولو با دریافت اجازه از شرکت های بازی و ماد سازی بوده و در صورت درخواست کپی رایت این موارد جایگزین خواهند شد.

عدم دسترسی سایت و نصب کننده در کشور های غیر مجاز 

با توجه به عدم علاقه تیم ما نسبت به انتشار ترجمه بازی های مختلف در کشور هایی که قوانین بسیار سخت گیرانه و اشتباهی در تولید آثار در زمینه بازی های رایانه ای دارند ، متاسفانه سایت آپولو آرکید از طریق IP کشور های زیر قابل دسترسی نخواهد بود:

روسیه – کره شمالی – کوبا – لیبی – ایران – ونزوئلا

این محدودیت شامل استفاده از نصب کننده ، شارژ حساب کاربری ، دسترسی به سایت و… میباشد.

 

مراحل خرید و شارژ کیف پول

خرید از سایت با استفاده از ارز دیجیتال (TRX / BitCoin) انجام می شود که با توجه به حداقل انتقالی از صرافی ها برابر با میزان TRX50 (50 ترون‌= هر ترون‌ ,5.500 تومان می‌باشد) یا 280هزار تومان می‌باشد که بعد از شارژ به حساب کاربری شما اضافه خواهد شد.

با توجه به حساس بودن مراحل خرید به صورت ارز دیجیتال ، لطفا از درست بودن مبلغ واریز (با تمامی اعشار) و آدرس Wallet اطمینان حاصل کنید. لازم به ذکر است اشتباه در مراحل پرداخت موجب از بین رفتن پول شده و تیم ما هیچ مسئولیتی در این زمینه نمی پذیرد.

 

قوانین بازگشت هزینه

در ابتدا لازم است ذکر کنیم در صورت گذشت 4 روز از پرداخت شما (شارژ حساب کاربری یا خرید محصول) در هیچ شرایطی امکان بازگشت هزینه وجود ندارد و درخواست شما رد خواهد شد.

متاسفانه با توجه به خودکار بودن نحوه خرید و شارژ حساب کاربری ، لطفا در هنگام پرداخت دقت کافی را داشته باشید مانند شرایط زیر:

  1. شارژ هزینه اشتباه در کیف پول (برای مثال شارژ 500 ترون به جای 50 ترون)
  2. خرید اشتباه محصول به تعداد زیاد (برای مثال خرید 10 عدد ترجمه به جای 1 عدد)
  3. اشتباه در واریز ارز (مانند واریز به حساب اشتباه یا مبلغ اشتباه)

امکان بازگشت هزینه نخواهد بود.

همچنین در حوزه نصب و اجرای ترجمه دقت کنید برای مثال:

  1. عدم سازگاری بازی با سیستم / کنسول شما
  2. عدم سازگاری ترجمه با بازی
  3. درخواست تعویض محصول (حتی با وجود استفاده نشدن)

در این موارد نیز امکان بازگشت هزینه نخواهد بود.

ما دائما در حال بروزرسانی سرور و سایت خود خواهیم بود و امکان خواهد داشت در ساعاتی ، سایت یا نصب کننده در برخی کشور ها غیر قابل دسترس نباشد. این اتفاق موقتی بوده و درخواست بازگشت هزینه بخاطر عدم دسترسی نصب کننده وجود ندارد.

 

مسدود شدن حساب کاربری

تیم آپولو این حق را خواهد داشت تا در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک ، حساب کاربری افراد را مسدود نماید. موارد مشکوک که موجب مسدودیت حساب کاربری خواهد شد عبارتند از:

  1. انتشار رایگان یا غیر رایگان محصولات ما در مکان های دیگر
  2. فروش غیر مجاز ترجمه های ما
  3. کپی ترجمه و یا بازبینی و ویرایش فایل ها
  4. ایجاد اخبار کذب ، توهین و تهدید

لازم به ذکر است در صورت مسدودیت حساب کاربری ، دیگر امکان رفع آن وجود نخواهد داشت.

برچسب نوشته ها